2 inch Aluminum Type TC Tray Cable Connector And Gland TC-200A174
Where are we? 4 Continents 9 Countries
Got any Questions?
Speak with a real person who will go out of their way to help you!
Call Us: 1-516-482-6313Text Us: 1-516-703-3460
Quick Support
Application:
Also Known As:
2 inch Aluminum Type TC Flat Ribbon Cable, 2 inch Aluminum Type TC Heavy Duty Products
Cable Range:
1.40" - 1.74""